Jmenuji se Jaroslav Junek. Jsem hudební skladatel a textař z České republiky. Project Jara-J vznikl na začátku roku 2010 jako amatérský projekt malého domácího studia, a to jako flashback po mnoha letech, protože jako malý kluk jsem hrával trochu na klávesy.

Zaměřuji se převážně na tvorbu elektronické hudby až po tvrdou, electronic body music a industrial. Skládám ale také taneční hudbu, rockovou, rapovou, ambientní i s prvky zvuků klasického orchestru. Jak říkám, nebráním se žádnému hudebnímu stylu či žánru.

Hudbu skládám i pro současné a začínající české či zahraniční kapely, zpěváky, hudební projekty a dýdžeje. Věřím, že by má hudba našla určitě uplatnění ve filmu a reklamě.

Spolupracuji s německou kapelou Twilight-Images. Výsledkem naší spolupráce bylo vydání mého prvního featu TERROR TV na jejich prvním CD Synthophonia.Volker Kah z této kapely napsal text a nazpíval také mou skladbu Evolution of the epidemic. Claus Larsen z dánské skupiny Leaether Strip napsal text a nazpíval mou skladbu „Perfect World“ která vyjde společně s dalšími umělci na v pořadě třetím cd, na kterém pracuji, s názvem Project Jara-J feat and remixes. Druhé cd bude maxi singel Factory Man.

Dále spolupracuji s umělci jako jsou :

Daniel Krob, The Snuff, Táňa Poláčková (Janis Joplin-Revival), Jan Vozáry (Oceán), Patrik Lev(Depressive Disorder), Robert Jíša, Twilight-Images (Německo), Van Adrian (Theatre of Masquerade/Německo), Rroyce (Německo), Claus Larsen(Leaether Strip/Dánsko), David Synner (Crucifixion Machine/USA), Ivan Muňoz (VIGILANTE/Chile), Paul Seegers (ASSEMBLAGE 23/USA). A další.

Můžete mě slyšet v českých rádií jako jsou RADIO 1,Český Rozhlas RADIO WAVE a dalších i zahraničních zejména německých ale i amerických internetových rádiích. I když se celkem bráním živým vystoupením, a to protože jsou to pro mě velké přípravy a nervy i pro menší sál a nejsem už takový rebel jako jsem býval, upřednostnuji svou tvorbu jako skladatel.

V říjnu 2013 jsem udělal výjimku – svůj první oficiální koncert, který jsem natočil na DVD. Toto DVD je jako bonus k mému prvnímu vydávanému CD Koláč pro všechny/Cake for all, které je směsí hudebních stylů, které dělám. Jako hosty na živé vystoupení jsem si zde pozval bubeníka Matyáše Vernera a zpěváka Marka Kučeru z kapely the Snuff a také Vana Adriana z Berlínské kapely Theatre of Masquerade, který si zazpíval píseň Factory Man, kterou otextoval. CD s DVD si budete moci již brzy zakoupit.

Hned měsíc po prvním koncertu jsem vystupoval na benefičním festivalu v Německu pro postižené děti a děti bez domova Benefiz-Veranstaltung vol 1. v Kulttempel Oberhausen.

Oslovili mě hudebníci i lidé co se snaží pomoci tam, kde je potřeba a to se prostě neodmítá. Já sám z toho mám dobrý pocit, protože dělat něco pro dobrou věc je prostě správné. Nakonec jsme pro děti vybrali necelých 100.000kč to je prostě skvělé. Jinak ale myslím, že dvě vystoupení v roce mi bohatě stačí.:-)Pokud se mně nenaskytne hodně dobrá výzva což se může stát, protože už jednou jsem se dostal do semifinále YouTube Festu,který pak ty nej obsazuje na obřích festivalech jako jsou Rock for people a další velké akce.

Navštivte můj é-shop ,Zakoupením některých produktů přispíváte těm, kteří to opravdu potřebují. MUZIKA PRO ŽIVOT heart

Všechny aktuální informace najdete v rubrice “Novinky”.

Jsem vlastníkem autorských práv.